KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12644481
nr 1264 4481
Johannes Ravn
(1922-1991), Norge
Oljemålning, Älg. Signerad, daterad -54. Olja på duk, 101x79 cm
Johannes Ravn, född 1922 i Narvik, död 1991, målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:39:12
5/7 19:46:59
300 kr
15/7 15:30:04